قوانین خرید آنلاین از عینک احسان

لطفا قبل از خرید با دقت کامل قوانین را مطالعه فرمایید.

مشاهده فیلم آموزشی نحوه خرید آنلاین

هر دو روش خرید آنلاین برای مشتریان عزیز زنجانی و سایر شهرستان ها آموزش داده شده است.

قوانین عمومی

1. تمامی فریم های طبی و آفتابی تا 7 روز امکان تعویض و بازگشت از تاریخ تحویل به مشتری دارند. شایان ذکر است گزارش هرگونه ایراد و مشکلات فیزیکی در فریم ها فقط 24 ساعت پس از تحویل به مشتری قابل قبول است.

2. هنگام عودت فریم ها باید همه متعلقات نیز پیوست شده باشند، مانند کیف، دستمال، جعبه و دفترچه اصالت محصول که در غیر اینصورت کالا مرجوع نخواهد شد و با هزینه خود مشتری به وی ارسال خواهد شد.

3. هرگونه آسیب به فریم از قبیل شکستگی، خط روی عدسی، شکستگی عدسی و یا هرگونه آسیبی که امکان استفاده از عینک را سلب کند شامل گارانتی نخواهد بود.

4. در صورت تراش عدسی های طبی بر روی فریم، امکان عودت یا تعویض فریم نخواهد بود.

ثبت سفارش

1. امکان ثبت سفارش در تمامی روزهای هفته به صورت 24 ساعته وجود دارد و کلیه سفارشات ثبت شده در عینک احسان از طریق فاکتور آنلاین از طریق ایمیل اطلاع رسانی شده و در نوبت پردازش قرار می گیرند.

2. پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما با شما تماس تماس گرفته و از ثبت سفارش شما مطمئن می شوند و اقدام به ارسال محصول می کنند. در صورتیکه مشتری به شماره تماس ثبت شده پاسخگو نباشد و به هر دلیل از سفارش وی اطمینان حاصل نشود، محصول برای مشتری ارسال نخواهد شد.

قابل توجه همشهریان عزیز زنجانی

شما می توانید در هنگام خرید، بدون پرداخت هزینه کامل عینک، محصول را با پیک موتوری و در کمتر از نیم ساعت درب منزل خود تحویل بگیرید، همراه با محصول سفارشی شما نیز چند محصول مشابه ارسال می گردد تا به راحتی تست فرمایید و هر کدام را که پسند کردید با ارائه نسخه پزشکی در مرحله ساخت قرار میگیرد و کمتر از 3 ساعت عینک مورد نظر شما همراه با عدسی مطابق با نسخه پزشکی برای شما ارسال خواهد شد و شما می توانید از طریق دستگاه کارتخوان اقدام به خرید نمایید.

گارانتی تعویض عدسی

عدسی های طبی با توجه به اینکه مطابق نسخه هر شخص ساخته و برش داده می شوند شامل گارانتی تعویض نخواهند بود، مگر در صورتی که عدسی ساخته شده توسط این مجموعه با نسخه شخص مطابقت نداشته باشد.

گارانتی تعویض لنزهای تماسی

لنزهای تماسی و همچنین مایع لنز در صورتیکه از پلمپ خارج نشده و مورد استفاده قرار نگرفته باشد حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل به مشتری امکان بازگشت وجود دارد، لذا خواهشمندیم در انتخاب و خرید خود دقت کافی را داشته باشید.

گارانتی تعویض عدسی دودید و تدریجی

با توجه به اینکه عدسی های تدریجی منحصر به فرد فریم و مشخصات محلی فرد سفارش دهنده ساخته و برش داده می شوند لذا به هیچ عنوان امکان بازگشت محصول (فریم و عدسی) وجود ندارد. اگر شما از آن دسته هستید که قصد استفاده از عدسی های تدریجی را دارید حتما قبل از سفارش محصول، با ارسال نسخه پزشکی خود به کارشناسان ما، از مشاوره رایگان بهره ببرید.